GOLD Bir Milyon Dua

26 ZİYARETÇİ
AÇILIŞ - KAPANIŞ 09:00 - 18:00
SERVİS SAATLERİ 09:00 - 18:00
SERVİS YERLERİ TÜRKİYE
QR KODU

FİRMA HAKKINDA

Hakkımızda
Bir Milyon Dua
Proje, ülkemizin önce gelen çocuk eğitimcilerinden ve çocuk ruh sağlığı uzmanlarından Mehmet Teber öncülüğünde geliştirilmiştir. Şüphesiz 2023 Ekim ayında Gazze’de başlayan soykırım, en çok çocukları etkilemiştir. Bu soykırımda ölen, yaralanan, bedensel engelli yaşama devam etmek zorunda kalan, yetim bırakılan, güvenli yuvasından edilen birçok çocuk olmuştur. Dünyadaki tüm yetişkinler ve çocuklar yaşanan bu katliama tanık olarak ve çaresiz kalarak ikinci bir travma yaşamıştır.   Proje tüm dünyadaki çocukların Gazze’de çocuklar için güzel temenni ve dualarda bulunması üzerine kuruludur. Devletlerin sessiz kaldığı bir durumda, belki de çocukları, yine çocuklardan gelen saf dualar kurtaracaktır.

Geçmiş Projelerimiz

2023 Mart

Elin Elimde: Proje kapsamında Kahramanmaraş Depremi sonrasında 1000’i aşkın gönüllü ile 10.000 çocuğa en az 6 seanslık bir psikososyal destek programı uygulanmıştır. Proje halan devam etmektedir.

2021 Aralık

Oyun Terapisti Portalı: Proje kapsamında 100’ü aşkın çocuk terapisti ile 1000’i aşkın çocuğa uygun ücretle oyun terapisi hizmeti sunulmuştur. Proje halan devam etmektedir.

2020 Nisan

Metaforik Öyküler: Pandemi döneminde çocukların psikolojilerine destek amacı ile 10 terapötik öykü yazılmıştır. Sel ve deprem sonrasında yazılan 10 iyileştirici ile toplam öykü sayısı 20’ye ulaşmıştır. Öyküler yüzbinlerce çocuğa ulaşmış, seslendirilmiş ve anime edilmiştir.

2020 Mart

Ebeveynlik Okulu: Pandemi döneminde başlayan projede ebeveynlere ve eğitimcilere yönelik eğitici programlar hazırlanmıştır. Her yıl devam eden bu projeden 10.000 üzerinde eğitimci ve ebeveyn faydalanmıştır.

2019 Ekim

Oyun Terapileri Enstitüsü: İstanbul Taksim’de kurulan enstitü ile ülkemizde çocuk ruh sağlığı alanında çalışan/çalışacak uzmanlara yönelik sempozyumlar, atölyeler, söyleşiler başlıklarında yüzlerce program düzenlenmiştir.

VİDEOLAR

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

ETİKETLER

, ,

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.
FİRMAYA E-POSTA GÖNDER
2+3 = ?